Budget Planner

NET1 Teknoloji Anonim Şirketi

Hızlı Teklif Talebi

Budget Planner, tüm ERP sistemleri ile konuşabilen entegre bir yapıya sahiptir.

Sınırsız sayıda SENARYO,

Sınırsız sayıda BÜTÇE,

Sınırsız sayıda DAHBOARD oluşturmanıza olanak tanır.

BASİT

GÖRSEL

KULLANICI DOSTU bir Arayüz ile birlikte,

SÜRÜKLE-BIRAK bir yapıda ile kurgulanmış ilk bütçe çözümüdür.

Bu size büyük bir zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Planlama ve Bütçelemenin yanında basitçe SİMULASYON yapabilmenizi sağlayan bir Simülatör, serbest döviz kur sisteminde tahminlerinizi basit ve doğru yapmanıza yardımcı olacaktır.

Sürükle bırak yöntemini kullanarak hızlıca oluşturabileceğiniz görsel dashboard sayesinde Bütçe ve Planlama işlerinizi basit ve eğlenceli bir şeklide yönetebilirsiniz.

İlişkisel veri mantığında oluşan database yapısı sayesinde,

Veri grafikleri üzerinde, odaklanıp analiz yapmak istediğiniz belirteç bilgiyi tıklamanız yeterli olacaktır. Verilerinizin pik noktalarının sebeplerini belge bazına kadar yakınlaşıp inceleyebilirsiniz.


Neden Budget Planner ?

Çünkü Budget Planner,

  • Sadece bugün değil, ileriki zamanlarda iş süreçlerinizde oluşabilecek farklı kondisyonlara hızlı bir şekilde uyarlanabilir.
  • Birden fazla ve farklı Database ile entegre olabilir, Oracle, Ms-Sql, DB2 ve hatta Pc nizde bulunan bir Excel dosyasına da bağlanıp entegre bir bilgi havuzu oluşturur.
  • Senaryolama yeteneği ile size geleceği öngörmek adına mevcut bilgilerinizden daha fazlasını sunar.
  • Mobilize yapısı ile akıllı telefonlarınızdan bilgi ve dashboardlarınıza her an her yerden ulaşım ve analiz yapabilme imkanı sağlar…
  • Her dönem başında uzun ve meşakkatli uğraşlarınızı unutun, sadece önceki dönemi klonlayabilir, ve üzerinde yapacağınız birkaç değişiklik sayesinde yeni dönem bütçeleriniz hazır...
  • ERP entegrasyonları ile Finans'daki gerçekleşen verilere gerçek zamanlı erişir. Planlanan ve Gerçekleşen rakamları görsel olarak izlersiniz.