Net1 Akademi

NET1 ürünlerini bilmek ve iş dünyasında yerini almak isteyen kişilere artı bir değer katmaktayız. Net1 Akademi, uygulamalar konusunda eğitim almak, kariyer yapmak isteyen kişilere ve/ya şirket çalışanlarına yönelik eğitimler düzenlemektedir.

Üretici firmalar tarafından sertifikalı eğitmenler eşliğinde her kayıt olan öğrencilerimize katıldıkları program dışında seçebilecekleri farklı bir konularda ücretsiz olarak eğitim verilmektedir.Eğitim dönemleri sonunda, yapılan sınav sonucunda öğrencilere eğitimini aldıkları ürün için “Net1 Onaylı Kullanıcı” sertifikası verilmektedir.

Net1 Akademi, sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.

Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur.

Sektörel bilinirliğe sahip Net1 Akademi Eğitim Merkezi bünyesindeki uzman eğitimcilerinin referansı ve desteğiyle öğrencilerin iş hayatına güçlü bir başlangıç yapmalarını sağlamaktır.

Bu eğitimler aracılığıyla öğrencilerimizin başarılı ve iş dünyasının her yönüyle “aranan bireyleri” olmaları sağlanmaktadır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir.

Net1 Akademi Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, eğitimin kalitesini artırmaya yönelik Ar-Ge çalışmalarını her geçen gün sürdürmektedir.

YENİ NESİL TEKNOLOJİLER