T-HOS

NET1 Teknoloji Anonim Şirketi

T-HOS Tanıtımını İzle
T-HOS Hukuk Otomasyon Sistemi

T-HOS Bankalarda, Varlık Yönetim Şirketlerinde, Abonmanlı Yapılarda (İGDAŞ, TEDAŞ, İSKİ vb.) gecikmiş alacak takibi ve yönetimi yaparken, hukuk büroları ve sektör bağımsız (Sigorta, İnşaat, Lojistik, Tekstil vb.) tüm firmaların hukuk departmanlarında Dava, İcra, Danışmanlık gibi Hukuk işlemlerini kolaylaştıran çok sayıda özelliği sayesinde saatler sürebilecek işlemleri çok daha hızlı ve etkin bir biçimde gerçekleştirilebilmesini sağlayan yeni nesil Entegre ve Modüler bir hukuk otomasyon yazılımıdır.

T-HOS’un Entegre ve Modüler Bir Yapı Sunmasının Avantajları

T-HOS’un birbirine entegre bir modül yapısına sahip olması T-HOS’u kullanan kurumun başka bir hukuk yazılımına ihtiyaç duymadan tüm hukuksal iş süreçlerini tek bir yazılım ile takip edebilmesini sağladığı gibi aynı zamanda tüm verilerin güvenli bir şekilde tek bir veritabanında toplanmasını sağlamakta ve yöneticilerin tek bir veritabanında toplanan bu verilerle sağlıklı, kolay ve hızlı raporlar alarak kurumu ile ilgili sağlıklı kararlar almasına yardımcı olmaktadır.

Sektör Bağımsız ve %100 uyumlu çalışan Tek Hukuk Otomasyon Sistemi

T-HOS, Finans, Kamu, Özel Sektör, Hukuk Büroları, Abonmanlı Yapılar (İGDAŞ, TEDAŞ, İSKİ vb.) gibi çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların iş süreçlerine göre uyarlanabilen ve %100 uyumlu çalışan tek hukuk otomasyon sistemidir.

T-HOS’la Ofisinizdeymiş Gibi Dünyanın Herhangi Bir Yerinden Çalışın

T-HOS’a dünyanın herhangi bir yerinden kolayca ulaşabilir ve sanki ofisinizdeymiş gibi tüm bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz. Bu size hem zaman hem de esneklik kazandıracaktır.

T-HOS Doküman / Dijital Arşiv Yönetim Modülü

T-HOS Doküman / Dijital Arşiv Yönetim Modülü ile birlikte hukuk büroları ve departmanlarındaki evrak karmaşasına son veriyor. T-HOS tüm evraklarınızı dijitalleşiyor ve sizi evrak karmaşasından kurtarıyor. Aradığınız bir dokümana saniyeler içerisinde tek tuşta size ulaşma imkanı sunuyor.

T-HOS İş – Görev Yönetimi ve Hatırlatıcılar Modülü

Kritik iş sürelerini, duruşmaları ve daha birçok şeyi artık siz hatırlamak, aklınızda tutmak yada post-it’lere yazmak zorunda değilsiniz. Çünkü bunların hepsi zamanı geldiğinde T-HOS İş – Görev Yönetimi ve Hatırlatıcılar Modülü ile birlikte size hatırlatılacak.

T-HOS Messenger ile Kurum İçi İletişiminiz Güçlenecek

T-HOS Messenger ile kurum içi iletişiminiz güçlenecek ve telekominikasyon maliyetleriniz azalacak. T-HOS Messenger ile kurum içi iletişim kurabildiğiniz gibi kurum dışındayken de ofisinizdeki çalışanlarla iletişim kurabilir dosya alışverişinde bulunabilirsiniz.

T-HOS Kasa Modülü

T-HOS Kasa Modülü sayesinde Dava, İcra, Danışmanlık ve diğer tüm hukuksal süreçlerle ilgili gelir gider takibini yapmak ve raporlamak hiç bukadar kolay olmamıştı. Kasa raporlarınızı kendiniz, müvekkilleriniz ve yöneticileriniz için saniyeler içerisinde üretebileceksiniz.