2012 Yılında Paris Fransa da kurulan Content Square, büyük bir hızla Newyork ABD ve Londra İngiltere ofislerini açtı. Web, Mobil ve Native APP de Dünyanın en iyi UX (Kullanıcı Deneyimi) Analiz ve Optimizasyonu çözümü oldu. Gayet kolayca POC yapılabilir ve ROI hesaplanabilir. Ocak.2018 de Amerikalı Canaan YAtırım Fonundan 42M USD yatırım alarak tartışmasız lider oldu.

Bugün Oracle, bilgi yönetim yazılımları, veritabanı teknolojisi ve uygulamaları alanında dünyanın önde gelen tedarikçisi ve dünyanın ikinci en büyük bağımsız yazılım şirketidir.

Oracle teknolojileri hemen her sektörde uygulanabilir, veritabanı, iş uygulamaları, uygulama geliştirme ve karar destek araçları ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kurumsal iş teknolojileri sunmaktadır.

Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biridir. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir.

Logo’nun 30 yıllık ürün geliştirme deneyimi, Netsis ürün geliştirme ekiplerinin uzmanlığı ile birleşerek Netsis ürünlerinin yeni teknolojiler ile geliştirilmesine öncülük ediyor.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve İnsan Kaynakları Yönetimi ürünleri her sektörden işletmenin ihtiyaçlarına tam kapsamlı çözümler sunuyor.

NET1 Teknoloji, uzman ekibi ve finansal gücü ile NETSİS Kurumsal Çözüm Ortağı olarak müşterilerine hizmet vermekte olup, konusunda uzman “SENIOR” danışmanları ve “KALİTELİ HİZMET” misyonu ile sunduğu hizmetlerde fark yaratmaktadır.

Cegid dünya genelinde Perakende Satış Sektörünün (RETAIL – POS) önde gelen yazılım çözümü firmasıdır. 1983 yılında Fransa’da kurulan firma günümüzde sektörün en iyisi olarak adını duyurmuştur.

Cegid 75 ülkede, 1.000 den fazla firmada, 30.000’den fazla mağazada hizmet verir.

Günümüz teknolojilerinin gelişiminde önemli bir paya sahip olan Microsoft, gerek son kullanıcı tarafında sunduğu kullanıcı ara yüzlü çözümleri, gerek teknolojinin mutfak tarafında sunduğu geliştirme araçları ve dünya bazında ki uzman kadrosu ile teknolojiye yön veren, en büyük teknoloji üreticisidir.

NET1 Teknoloji olarak, Microsoft ile yapılan Partner Sözleşmesi gereği Microsoft ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerimizle buluşturup, günümüz rekabet koşullarında müşterilerimizin çalışmalarını son teknoloji ile yapmalarını sağlamaktayız.

Dünyanın en büyük bilişim teknolojisi şirketidir. 410.000'i aşkın çalışanı ile 170'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlar arasında bilgisayar ve donanım üretimi, yazılım, servis hizmetleri, sunucu servisleri ve AR-GE bulunmaktadır. Dünyada her yıl en fazla yeni patent alan şirket durumundadır..

Çeşitli sektörlerden farklı büyüklükteki kurumlara, donanım, yazılım ve hizmet çözümleri sunan firma, 100 yıllık tarihi boyunca devrim niteliğindeki birçok buluşa imzasını atmıştır.

YENİ NESİL TEKNOLOJİLER