Kurumsal

Hakkımızda

NET1 Teknoloji, kurumlarda iş süreçlerinin daha etkin yönetilebilmesini sağlayacak çözümler sunmak amacıyla 2011 yılında kurulmuştur.

Yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilen yazılım çözümleri ile müşterilerimize uzun süreli çözüm ortaklığı modeli ile hizmet vermektedir.

ERP, İş Zekası, İnsan Kaynakları, Mobil ve Saha uygulamaları, Gelecek Tahminleme, E-Dönüşüm, Barındırma ve Bulut Çözümleri hizmetlerini müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Mobil çözümlerinin yaygınlaşmasıyla birlikte, Türkiye’de de kullanılmaya başlanan mobil iş uygulamaları konusunda birçok ilk’e imza atan Net1 Teknoloji, kurumsal iş uygulamaları alanında, araştırma ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı kaynaklı birçok büyük bilişim firmalarının çözüm ortaklığını yürütmektedir. Uzman ekibi ile müşterilerimize uygun sistem seçimi, yüksek güvenlik stratejilerinin oluşturulması ve uyarlanması, ERP danışmanlığı, kuruluş, eğitim, proje yönetimi, iş stratejileri ve süreçleri alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Müşterilerimizin faaliyet alanlarına uygun çözümleri sunmak ve güvenilir bir teknoloji çözüm ortağı olarak ilerlemek en önemli hedefimizdir.

Günümüz pazar şartlarında, şirketlerin rekabet güçlerini arttırmaya yönelik çalışmalar daha da önem kazanmaktadır. Şirketlerin fiyat, kalite, hizmet ve ürün çeşitliliği konularındaki müşteri beklentilerini karşılayabilmeleri, verimli olmanın koşulu olan maliyetleri optimum düzeyde yönetebilmeyi, içinde yer aldıkları sektöre uygun, güçlü bir satın alma, satış, dağıtım ve bunlarla entegre çalışabilen finans, muhasebe, insan kaynakları, üst yönetim konsolları, karar destek sistemleri gibi yönetim sistemlerine ihtiyaçları olduğu artık herkesçe kabul görmektedir.

Net1 Teknoloji olarak kompleks endüstriyel üretim işletmelerinden günümüzün çeşitli alanlardaki elektronik ticaret uygulamalarına kadar her sektör ve türden şirket ve girişimi yönetmek için tasarlanmış olan kurumsal çözümlerimizle fikirlerinizi harekete geçirebilme ve gelişen dünya koşullarına süratle adapte olabilme imkanını sunmaktayız.

Teknoloji çözümlerimiz ve hizmetlerimizle kurumunuzun rekabet sahnesinde hak ettiği yere ulaşması rakiplerinden daha kısa süre içerisinde gerçekleşecektir.

Şirket Profili

Net1 Teknoloji A.Ş., Yazılım, ERP Danışmanlık hizmetleri katma değerli çözüm ve hizmet sağlayıcı şirket olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. 5 yıl gibi kısa bir maziye sahip olan Net1, genç bir kuruluş olmasına rağmen, teknik, yazılım ekibinin sektörde uzunca bir geçmişe dayanan engin deneyimleriyle kısa zamanda sektörde kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır.

Temel hedefimiz, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektörde kaliteli hizmet ve ürün kalitesini kişisel ve kurumsal müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Net1 Teknoloji A.Ş. kuruluşundan bu yana geçen kısa zaman içerisinde, sektöründe ciddi ve güvenilir firmalar içindeki yerini almıştır. Kısa zaman içerisinde sektörde iyi bir yer edinmenin en başta gelen nedeni müşterisine verdiği değer ve karşılığında duyulan memnuniyetin sonucudur.

Her ne şartta olursa olsun mümkün olanın en iyisini ve en mükemmelini yaparak müşterilerini teknolojik olarak önde tutma uğraşını verip sektörde devamlılığını sürdürecektir.

Kalite Güvence

Günümüzün sürekli değişen ve gelişen dünyasında kaliteyi korumak, geliştirmek ve müşteri isteklerini ekonomik bir şekilde karşılamak üreticilerin vazgeçilmez sorumluluğu haline gelmiştir. Net1 Teknoloji A.Ş. müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla tasarlanan ürün ve/veya hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır.

Net1 A.Ş. bünyesinde tasarım,satış ve satış sonrası hizmetleri de kapsamak üzere tüm süreçler tanımlanmıştır.

Kalite Politikası;
  • En iyi mühendislik gücünü kullanarak, müşteri istekleri ve sektördeki gelişmelere uygun olarak kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmak,
  • Müşterilerden gelen memnuniyet doğrultusunda sürekli olarak hizmetlerimizi ve/veya ürünlerimizi geliştirmek,
  • Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en iyi standartlarda satış ve  satış sonrası hizmet vermek amaçlı personellerimize bu yönde ve müşteri mutluluğunu sağlamak için eğitmek, desteklemek ve denetlemektir.

YENİ NESİL TEKNOLOJİLER