NetCaree

Saha satış ve müşteri ziyaret süreçlerinizde alışılmışın dışında bir analiz imkanı sunan, mobil bir yazılım çözümüdür. NFC ve GPS teknolojilerini aynı anda kullanarak sahayı %100 doğrulukla izlemenizi sağlar.

İnternet Bağımsız çalışma yapısına sahiptir, sipariş alırken, tahsilat yaparken internet bağlantısı gerektirmez. Kullanımı son derece basit ve kullanıcı dostu arayüzlere sahiptir.

Müşteri ile yüz yüze iken Siparişi en kısa sürede basitçe tamamlamak için Sürükle-Bırak teknolojisi kullanılmıştır.

Seyahat / Route Yönetimi

Ekibin önceden set edilmiş lokasyonlara erişimi ve rota takibi planlandığı gibi ilerliyor mu?

Görev Süresi

Gün içinde sadece Hizmet/Satış için harcanan vakit ne kadar. İyileştirme yaparak personel arttırılmış gibi verim elde edilebilir mi ?

Görev Tamamlama / Sipariş

Hizmet yada Satış için harcanan net süre karşılığında elde edilen ciro ne kadar? Hizmet kalitesi ile birlikte oransal olarak arttırılabilir mi ?

CRM

Ziyaret esnasında kritik veriler toplanabiliyor mu ? Örnek; son katıldığımız fuarı beğendiniz mi? Nasıl bir kampanya satışınızı arttırabilirdi ?

Canlı Veri İşleme

Müşteri yanında toplanan CRM verisi anında işlenebilir. A bölgesi için yapılan B Kampanyası siparişleri C oranında arttırmıştır. Bu kampanya D bölgesinde verimsiz olmuştur.

Raporlama

Yönetime yol gösterecek raporlar üretilmeli. X bölgede Y satışçısı ciroyu arttırmasına rağmen tahsilatlar azaldı. Ziyaret için optimum süre T kadardır, gereğinden az yada fazla kalınmamalı gibi.

YENİ NESİL TEKNOLOJİLER