ReportsOne

Self Servis Keşfedin ve Görselleştirin

Büyük ve ya küçük, tüm verilerinizi kolayca yükleyin, analiz edin ve görselleştirin. Öngürüleriniz doğrultusunda verilerinizi birleştirin ve yeniden keşfedin. Sonrasında sorularınızı sorun ve merakınızı takip edin. Cevaplarınızı bulmak için yaptığınız her bir eylem oluşturduğunuz çizelge, tablo ve etkileşimli nesneleri güncelleyecektir. Akıllı ve analitik görselleştirmeler verilerinizi şekillendirirken, aykırıklıkları ve benzerlikleri tespit etmenizi sağlar.

İnteraktif Panolar

Yöneticiler, bölüm veya bölge müdürlerinin ve diğer çalışanların işlerine odaklamakları için güçlü panolar oluşturun ve paylaşın. Her objesi etkileşimli olan ReportsOne ile kurumunuzu eskinin statik raporlama yöntemlerinden öteye taşıyın.

Özel Analitikler

ReportsOne, karmaşık verilerinizin üstesinden gelmenizi sağlayan eksiksiz analitik bir platform ve çözümdür. Her gün uğraştığınız iş süreçlerinize etkileşimli analitikler ekleyerek daha rahat odaklanın. Bir çok veri aracını gerçek zamanlı veri alışverişleri ile bağlayarak öngörülü hesapları keşfedin.

Mobil

ReportsOne, responsive dizaynı ile mobil platformlarda etkileşimli raporları deneyimleme olanağı sağlar. Her hangi bir cihaz ile analizlerinizi kolayca oluştun ve keşfedin.

Kurumsal Raporlama ve Paylaşım

Raporlarınızı Excel ve PDF olarak oluşturun ve dilediğiniz kullanıcı ile paylaşın. Tablolarınızı Excel ortamına aktarabilirken objeleriniz ile görselleştirdiğiniz raporlarınızı PDF olarak klasörleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

YENİ NESİL TEKNOLOJİLER